Пошук

Як обрати двері та вікна для будинку чи котеджуМи підготували для вас важливі критерії, на які треба звернути увагу.

Вхідні двері та вікна мають бути енергоефективними, зберігати тепло взимку та забезпечувати прохолоду в спеку. Це допоможе суттєво зекономити на опаленні та кондиціонуванні.

Зверніть увагу на показники шумо- та звукоізоляції. Якісні двері та вікна не пропускають сторонніх звуків із вулиці.

Для того, щоби надійно оберігти домівку від злочинців, оберіть для ваших вікон протизламну фурнітуру. Вхідні двері також можуть бути оснащені надійним замком та спеціальними прихованими завісами.

Обирайте кольори, які найбільш гармонійно доповнюють фасад та додають вишуканості. Не обмежуйте себе лише білим кольором металопластикових вікон. Обирайте з 32 відтінків. Зверніть увагу, що ви можете обрати як односторонню ламінацію, так і двосторонню, щоби вікна пасували як до фасаду, так і до інтер’єру будинку.


Ми також пропонуємо широкий вибір кольорів та моделей вхідних дверей, що задовольнять потреби найвибагливіших замовників. Колір та дизайн накладок також можна підібрати під дизайн фасаду та інтер’єру індивідуально.

Правильно підібрати двері та вікна для вашого будинку чи котеджу допоможуть наші менеджери в салоні Агата-БудУ соціальних мережах ми публікуємо новини та актуальні акції

©2020 Агата Буд