Пошук

Теплий монтаж вікон


Обираючи енергоефективне вікно, ми, перш за все, звертаємо увагу на склопакет, профіль, фурнітуру. Проте доведено, що на енергоефективність вікна впливають герметичність швів, засоби кріплення, ізоляції та ущільнення і, звичайно, якість виконаної роботи з монтажу.

При класичній схемі монтажу, простір між вікном і стіною заповнюють поліуретановою піною. Після цього піну обрізають та заробляють будівельними сумішами. Обрізана піна має пористу структуру тому у випадку не утепленого фасаду починає набирати вологу – ззовні через мокрі відкоси після дощу; та із середини через пару та надлишкову вологу. І тут усі переваги ваших металопластикових вікон, можуть бути значно знижені.

Підвищити енергоефективність вікон допоможе теплий монтаж вікон.

У чому перевага теплого монтажу?

Для цієї технології використовують віконні паронепроникні та гідроізоляційні стрічки, які захищають поліуретанову піну від вологи ззовні та зсередини й роблять міцну герметизацію місця установки вікон у прорізі.

Замовити металопластикові вікна та теплий монтаж ви можете в нашому салоні. Ми приділяємо особливу увагу кожному етапу, тому наші професіонали з багаторічним досвідом роботи встановлять вікно якісно та надійно.

м. Тернопіль, просп. С. Бандери, 33

+38 (067) 350-95-05