Пошук

Небезпека конденсату на вікнахЧому конденсат на вікнах так лякає? Усе тому, що внаслідок конденсату, тобто вологи, з’являється пліснява, яка є небезпечною для вашого здоров’я.

Ось декілька порад, як вибрати якісні металопластикові вікна без загрози появи плісняви.

В оселі встановлюйте вікна з енергозберігаючим склом. Окрім чудових характеристик енергозбереження він допоможе уникнути вікон що «плачуть»!

Обирайте тільки перевірених та досвідчених монтажників! Неякісний монтаж, наприклад неправильне запінювання, призведе до утворення у шві пустот. Ці пустоти знижують опір теплопередачі вікна.

Після встановлення вікон піну, що знаходиться всередині та зовні, обов’язково треба захистити! Не можна довго залишати піну відкритою. ЇЇ треба акуратно зрізати та заштукатурити. Якщо цього не зробити, то вона буде руйнуватися й цілісність монтажного шва буде ушкоджено.

Причиню випадіння конденсату може бути також широке підвіконня. Воно не дає теплому повітрю від центру опалення обдувати нижню частину вікна. Тому вікно може значно охолоджуватись. Запобігти цьому допоможуть вентиляційні решітки в підвіконнях.

Недостатні провітрювання та вентиляція приміщень.

Ще однією причиною підвищеної вологості в приміщенні є ремонт. Тому необхідно трохи часу, аби надлишкова вологість випарувалася.

Побутове життя, а саме приготування їжі, сушіння одягу, прасування збільшує вологість приміщення. Відмовитися, звичайно, від цих видів діяльності ми не можемо, проте регулярне провітрювання приміщення швидко розв’яже цю проблему.

Найбільшу гарантію уникнення «плакучих» нових вікон надасть якісний монтаж та температура в приміщенні вище +18 С.

У соціальних мережах ми публікуємо новини та актуальні акції

©2020 Агата Буд