ВХІДНІ ДВЕРІ

Металеві вхідні двері від виробника у Тернополі

Головне завдання вхідних металевих дверей – це надійний захист житла. Саме тому, вибір і правильна установка вхідних дверей – це одна з найважливіших частин у створенні безпеки вашого дому. Крім того, вони мають не тільки захисні функції, а й повинні мати естетичний вигляд.

Для вхідних залізних (або, як їх ще називають, броньованих) дверей вибирають декоративні накладки, які підходять до стилю приватного будинку або до міжкімнатних дверей усередині квартири. Обирайте класичні коричневі та білі моделі з фрезеруванням та патиною, або сучасні графітові та сірі з імітацією бетону та алюмінієвими накладками

 

У нас ви можете купити готові двері

Вхідні двері, підібрані відповідно до ваших потреб, прослужать довше та обійдуться в результаті дешевше. Для зручності, найпопулярніші одно- та двополі (подвійні) моделі завжди є у нас на складі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вхідні двері Agatastal мають сертифікати вогнетривкості EI30 та EI60. І відповідають вимогам ДСТУ БВ.2.6-77:2009 та ДСТУ БВ.2.6-11:2011.

Фурнітура та додаткові продукти

Дизайн приміщення задає стиль дверної фурнітури. У салоні Агата-Буд є широкий спектр класичних та сучасних ручок, ручок-скоб та ручок з touch-id. На вхідних дверях у будинок чи квартиру повинно бути не менше двох замків, один із яких сувальдний, а інший – циліндровий. Обидва замки доповнюють один одного й підвищують надійність броньованих дверей. Крім того, для сучасних моделей пропонуємо замок з touch-id для якого більше не потрібно носити із собою ключі.

Двері виробника Agatastal поділені на декілька категорій, залежно від ступеню стійкості до зламу конструкції, від якої значною мірою залежить ціна. Менеджери Агата-Буд допоможуть вибрати вхідні двері, а монтажники подбають про їхню правильну установку. Не рекомендуємо здійснювати монтаж дверей самостійно, оскільки можна значно погіршити їхні експлуатаційні характеристики.


Асортимент виробника Agatastal налічує безліч моделей із такими дизайнерськими рішеннями, що дають змогу підібрати модель для будь яких потреб. Вхідні двері в будинок чи квартиру можуть бути зі склом, а класичні моделі передбачають наявність ковки ручної роботи. Пам’ятайте, що вуличні двері мають забезпечувати хорошу тепло та шумоізоляцію й бути стійкими до зміни температури та впливу вологи.

.

furn.jpg
002-glass-big-flemish-iron-door_sb.jpg
f5d7991c1448d30e5f5b18d3c8f2c3b3.jpg

ФУРНІТУРА

ХУДОЖНЄ КУВАННЯ

ВІТРАЖІ

ТЕХНІЧНІ ТА ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ

tehnichni-dveri-gutyi-profil-truba-profi
protypozezni-vhidni-dveri-sertyficat-pro

ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ

Двері у технічні приміщення, під'їзди, склади

ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ

Сертифіковані двері, що відповідають усім чинним вимогам

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

Заповніть форму і ми залелефонуємо, щоб домовитись про дату. А також, допоможемо обрати вікна чи двері відповідно до ваших потреб

Отправлено. Спасибо!

ЧЕКАЄМО У НАС В САЛОНІ

Пн–Пт: 9:00–18:00
Сб: 10:00–15:00

просп. С. Бандери, 33, м. Тернопіль

+38 (067) 350 95 05